Aktualności

Witamy
Serdecznie witamy na stronie Hydraulik Piaseczno.
Więcej >

Kontakt

Hydraulik Piaseczno


tel.: 531-809-814

Odwodnienia budynków Piaseczno

Drenaż, czyli odwodnienie budynków

Jedną ze specjalności naszej firmy jest wykonywanie kompleksowych odwodnień budynków oraz obszarów narażonych na bezpośrednie działanie wody. Dysponujemy rozległą wiedzą i zdobytą w trakcie wielu lat działalności, niebagatelną praktyką umożliwiającą budowanie profesjonalnych systemów odwodnień i drenażu. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej skomplikowanych, wymagających i trudnych zadań, a nasze usługi maja wszechstronny charakter, co znaczy, że realizujemy wszelkie roboty na każdym etapie inwestycji.

Ochrona nieruchomości przed wilgocią – drenaż opaskowy

Usługą najczęściej wykonywaną przez naszą firmę w zakresie odwodnień jest drenaż opaskowy budynku. Zabieg, który nie tylko pozwala zabezpieczyć jego ściany przed nadmierną wilgocią i odciążyć izolację, ale także pozwalający na szybkie wysychanie wody w jego najbliższym otoczeniu. Budową odwodnień zajmuje się doświadczony personel, a wszelkie prace zawsze poprzedzone są sporządzeniem stosownego projektu w oparciu o oględziny terenu.

Zbiorniki i studnie chłonne

Nawet najlepiej wybudowane odwodnienie nie będzie skuteczne bez odpowiedniego odpływy wody z systemu, dlatego trudnimy się także projektowaniem oraz wykonywaniem zbiorników szczelnych (otwartych i podziemnych) oraz studni chłonnych. Wiemy, iż odpowiednio dobrana pojemność zbiorników i prędkość z jaką woda jest z nich odprowadzana jest najistotniejsze dla działania całej instalacji, toteż zwracamy szczególną uwagę na staranne wykonanie tych elementów systemu.

Odwodnienia terenu wokół budynku

Budujemy systemy drenażowe terenów należących do właścicieli prywatnych, jak również firm i instytucji z Piaseczna i okolic. Przygotowujemy działki pod zabudowę bądź przeznaczone pod tereny zielone. Budowane przez nas odwodnienia obniżają poziom wód gruntowych oraz wspomagają odparowywanie wody pochodzącej z opadów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy z Piaseczna, który udzieli państwu szerszych informacji i korzystania z naszych usług.

Licznik odwiedzin: 24846