Aktualności

Witamy
Serdecznie witamy na stronie Hydraulik Piaseczno.
Więcej >

Kontakt

Hydraulik Piaseczno


ul. Wschodnia 7 B
05-500 Piaseczno-Chyliczki
tel.: 531-809-814

Odkurzacz centralny Piaseczno

Bez kurzu, brudu i hałasu – odkurzacz centralny

Dlaczego warto pomyśleć o zamontowaniu centralnego odkurzacza? Bo po pierwsze jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, z uwagi na brak konieczności przenoszenia sprzętu, i plączących się kabli, a po drugie dlatego, że nie słychać pracy głośnego silnika tradycyjnego odkurzacza.

Serce systemu centralnego odkurzacza

Najważniejszy element instalacji centralnego odkurzacza, to tak zwana jednostka centralna, która jest odpowiednio dostosowana, w zależności od metrażu obiektu, w jakim została zamontowana. Natomiast jedyne elementy całego sytemu, które są widoczne, to montowane w określonych pomieszczeniach, połączone z centralą siecią zbudowana z rur PCV gniazda ssące.

Jak działa odkurzacz centralny

Działanie systemu jest bardzo proste. Wystarczy jedynie w momencie sprzątania podłączyć do któregokolwiek z gniazd ssących lekki i wygodny wąż, którego długość uzależniona jest od Państwa indywidualnych potrzeb. Powietrze zassane wraz z kurzem i brudem przez wspomniany wąż zostaje przefiltrowane przez odpowiednie filtry cyklonowe i mikrowłókninę, a następnie, już oczyszczone wydalone na zewnątrz obiektu.

Jeśli więc chcecie Państwo, aby sprzątanie pomieszczeń w Waszej nieruchomości stało się o wiele prostsze i wygodniejsze, bez wglądu na to czy jest to: prywatny dom, biuro czy jakikolwiek inny budynek użyteczności publicznej, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem.

Licznik odwiedzin: 24846